Rozumím

Projektový manažer UPS, obor elektro silnoproud; řízení instalací záložních zdrojů a rozvodů

Pracovní náplň :

Řízení zakázek, tvorba cenových nabídek, instalace záložních zdrojů, práce v terénu po celé ČR, výstavba elektrických a datových polí, návrhy konfigurací UPS a motorgenerátorů

Požadujeme :

  • vzdělání v oboru elektro, minimálně maturita; praxe v oboru 3 roky
  • časová flexibilita
  • uživatelská znalost práce na PC
  • řidičský průkaz skupiny B
  • základní znalost angličtiny
  • práce s CAD

Nabízíme :

  • pro mimopražské zájemce byt 2 + kk v blízkosti sídla firmy
  • platové ohodnocení 35.000,- Kč měsíčně
  • firemní benefity (služební vozidlo i pro soukromé účely, notebook, mobilní telefon, příspěvek na penzijní připojištění nebo životní pojištění, příspěvek na stravování, flexibilní benefity pro sport, kulturu a zdravotní péči, jazyková výuka, nápoje zdarma,..)

Máte zájem o tuto pozici?

Zašlete nám Váš životopis a my zvážíme Vaše uplatnění v naší společnosti.